Bokashi kompostér s bakteriemi

1 599 Kč
Skladem (odeslání do 14 dnů) - Produkt na objednání. Předpokládané doručení do 14 dnů se může lišit. Doporučujeme ověřit dostupnost přes online chat.
ks

Zboží je na závaznou objednávku. Při objednání do středy, bude dostupné zboží do příští středy k odeslání.

Bokashi nádoba se hodí pro zpracování běžných organických zbytků při vaření, jako jsou odřezky od ovoce a zeleniny, kávová sedlina nebo čajové lístky. 

Bokashi nádoba se hodí pro zpracování běžných organických zbytků při vaření, jako jsou odřezky od ovoce a zeleniny, kávová sedlina nebo čajové lístky. Na rozdíl od kompostování, ke kterému dochází za přístupu vzduchu působením žížal a dalších organismů, funguje metoda Bokashi na principu anaerobní fermentace, tedy kvašení bez přístupu vzduchu. Bokashi využívá schopnosti speciálních mikroorganismů – především bakterií a kvasinek. Ty jsou obsaženy ve směsi, kterou je nutné k organickým zbytkům přisypávat. Po 2-4 týdnech získáte Bokashi hmotu a čaj, který je výborným přírodním posilujícím hnojivem. Nádoba byla vyrobená z recyklovaných materiálů podle návrhu českých designérů u nás v Novém Veselí. Přirozenou vlastností recyklátu je mírná barevná nestálost. Jednotlivé části produktu proto mohou mít drobně odlišné zbarvení. Mohou se také objevit drobné vizuální vady jako barevné tečky či lesklé šmouhy.

Balení obsahuje: 1 ks Bokashi nádoba + 1 kg Bokashi směs

Rozměry:

výška: 35,5 cm
šířka: 25 cm
délka: 26,3 cm

Parametry
Barva Šedá
Materiál Plast