🌻 Balkóny & terasy. Pořiďte si rostliny, které můžete přes léto vystrčit i ven

O nás

Živé Kytky jsou nejnovější projekt naší agentury Pitaya. Pitaya je online marketingová agentura, která je plná profesionálů s handicapem. Jsme specialisté na marketingové strategie, sociální sítě, webové prezentace a další nástroje. Našim klientům pomáháme uspět ve světě digitálního marketingu už od roku 2018. 

Živé Kytky vznikly na základě našeho vlastního výzkumu světových trendů a jejich hlavním cílem je přinášet co nejvíce radosti v květináči do domácností i firem. 

Abychom mohli tuto naši misi naplnit co nejlépe, budou nám Živé Kytky sloužit také jako náš vlastní prostor pro ověřování nejnovějších marketingových postupů a přístupů. Věříme, že díky tomu se nám podaří najít cestu k co nejvíce spokojeným zákazníkům a potvrdit tak, že naše metody skutečně fungují. A každý krok na této cestě pro nás bude užitečným zdrojem případových studií. 

Stejně jako 100% věříme našim službám, které jako Pitaya poskytujeme podnikatelům, věříme také všemu, co nabízíme zákazníkům v Živých Kytkách – od rostlin, přes doplňky až po vynikající kávu. Vše je v prvotřídní kvalitě a za férové ceny. 

Moc rádi vás o tom přesvědčíme.