🌻 Balkóny & terasy. Pořiďte si rostliny, které můžete přes léto vystrčit i ven

Doprava a platba

DODÁNÍ ZBOŽÍ PO CELÉ ČR

Všechno zboží, které je skladem, odesíláme v pondělí - středa. Čtvrtek a pátek neodesíláme rostliny z důvodů možného nepřevzetí kurýrem do víkendu.

U objednávek v hodnotě 999 Kč a vyšší je doprava na nás a vy neplatíte nic. 

Po převzetí objednávky si rostliny vždy prosím pečlivě zkontrolujte.  Pokud budete mít podezření, že s balíčkem dopravce nezacházel tak, jak je uvedeno na krabici, dejte nám o tom vědět, abychom mohli situaci řešit. Naším cílem je dodávat rostliny v prvotřídní kvalitě a co nejšetrnějším způsobem, aby vám dělaly dlouho radost. 

OSOBNÍ ODBĚR v Café ŽIVÉ KYTKY + Káva na nás - ZDARMA

Svoji objednávku si můžete osobně vyzvednout každý den od 9–18 hodin na našem showroomu v Praze. Pro osobní odběr je třeba nejdříve vytvořit objednávku online. Zboží lze zaplatit předem platební kartou, online nebo bankovním převodem, případně na místě kartou či hotově. O termínu vyzvednutí zboží vás budeme předem informovat e-mailem. Pro vyzvednutí je nutné znát identifikační číslo vaší objednávky nebo e-mailovou adresu, kterou jste zadávali při vytváření objednávky.

Adresa výdejního místa je:

Café Živé Kytky
U Rajské zahrady 14 
130 00 Praha 3

ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTA / Z-BOX - 89 Kč

Nechte si zásilku doručit na nejbližší výdejní místo ve vašem okolí, nebo do boxu přístupného 24/7. Společnost Zásilkovna doručuje přes 98 % zásilek již do druhého dne. Jakmile zásilku předáme dopravci, pošle vám informaci e-mailem. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám přijde SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete vyzvednout kdykoliv do 7 dnů. 

Pro vyzvednutí zásilky z boxu si stáhněte appku Zásilkovna a vyčkejte na notifikaci, že řidič doručil vaši zásilku do zvoleného Z-BOXu. Zásilku si můžete vyzvednout kdykoliv, většina Z-BOXů funguje 24/7. Standardní doba uložení jsou 3 dny s možností prodloužení

Pokud jsou ve vaší objednávce rostliny, děkujeme, že je nenecháte na výdejním místě dlouho čekat. Pobyt v boxech jim nesvědčí. Také prosím respektujte, že v zimě rostliny o do Z-boxů neposíláme. Mohly by zmrznout a pak už by žádnou parádu neudělaly. 

ZÁSILKOVNA - DORUČENÍ NA ADRESU - 89 Kč

Společnost Zásilkovna doručuje přes 98 % zásilek již do druhého dne. Jakmile zásilku předáme dopravci, pošle vám informací e-mailem. V den doručení až kurýr vaši zásilku naloží, pošle vám notifikaci s informací o doručení s přesností na 90 minut. Zásilku můžete také sledovat v mobilní aplikaci Zásilkovna.

PPL Parcelshop / BOX - 69 Kč

Nechte si zásilku doručit na nejbližší Parcelshop ve vašem okolí, nebo do boxu přístupného 24/7, který si vyberete už při objednávce.
Přepravce PPL doručí vaši zásilku již následující pracovní den po tom, co mu ji předáme. 

Poté, co zásilka dorazí na místo, dostanete sms zprávu nebo e-mail s informací o doručení.

Zásilka na vás v boxu počká další 3 dny po doručení a na výdejním místě až 7 dní. 

Pokud jsou ve vaší objednávce rostliny, děkujeme, že je nenecháte na výdejním místě dlouho čekat

Také prosím respektujte, že v zimě rostliny o do boxů neposíláme. Mohly by zmrznout a pak už by vám doma žádnou parádu neudělaly. 

PPL - DORUČENÍ NA ADRESU - 79 Kč

Přepravce PPL doručí vaši zásilku již následující pracovní den po tom, co mu ji předáme. V den doručení zásilky vás bude kontaktovat kurýr, aby se s vámi domluvil na přibližném času dodání. Doručování probíhá v pracovní dny mezi 8 a 18 hodinou.  

EXPRESS LIFTAGO PO CELÉ PRAZE - 399 Kč

V Praze nabízíme možnost doručení rostlin taxislužbou Liftago, a to při objednávce do 12:00 hodin ještě ten samý den. V opačném případě následující pracovní den. Pro upřesnění doručení jste kontaktováni telefonicky dopředu. Express Liftago je možné pouze PO-ČT mimo svátky.

METODY PLATBY

KARTOU ONLINE 

Pohodlný a bezpečný způsob bezhotovostní platby za použití internetových platebních karet MasterCard a VISA. Před provedením platby budete vyzváni k zadání bezpečnostního kódu CVV. Po provedení platby vám zašleme fakturu a daňový doklad k objednávce e-mailem.

APPLE PAY / GOOGLE PAY

Rychlá a jednoduchá platba prostřednictvím aplikace ve vašem mobilním telefonu. Po provedení platby vám zašleme fakturu a daňový doklad k objednávce e-mailem.

BANKOVNÍM PŘEVODEM

Platba klasickým bankovním převodem ve vašem internetovém bankovnictví. Po výběru této metody platby vám na e-mail přijdou podklady k platbě. Při platbě nezapomeňte správně uvést variabilní symbol, abychom mohli platbu přiřadit k objednávce. Po připsání platby na náš účet od nás dostanete daňový doklad a potvrzení o provedení platby. 

ONLINE BANKOVNÍM PŘEVODEM (PLATEBNÍ TLAČÍTKA)

Jednoduchý způsob platby bez rizika zadání špatných platebních údajů. Vaše údaje se vyplní automaticky, čímž se vyhnete riziku chyby. Díky expresnímu převodu proběhne připsání na účet okamžitě, i o víkendech a ve svátek.

HOTOVĚ ČI PLATEBNÍ KARTOU PŘI OSOBNÍM VYZVEDNUTÍ

V našem showroomu můžete platit v hotovosti či kartou při osobním vyzvednutí zásilky. Daňový doklad vám automaticky zašleme na e-mail ihned po uskutečnění platby.

PLATBA DOBÍRKOU

NOVĚ na našem e-shopu můžete uplatnit i platbu dobírkou. Berte prosím na vědomí, že v případě nevyzvendutí zásilky, kde josu živé rostliny, které už znovu další cestu zpět nemusí přežít vám může vzniknout nárok na náhradu škody způsobenou přepravou tam i zpět.